NORGRO - En landsdekkende leverandør innen hagebruksnæringen

NORGRO er et landsdekkende salgsselskap for yrkesdyrkermarkedet innen hagebruk.
Våre viktigste produktgrupper er grønnsakfrø, stikkløk, settepotet, bærplanter, blomsterfrø/småplanter, plantevern, samt gjødsel og øvrige driftsmidler med tilhørende kompetanse innen hvert produktområde.

Dette er en midlertidig side. Ny nettside er under utvikling.

Ledig stilling

Vi ser etter salgsrådgiver og spesialist for grønnsaker i østlandsregionen. Se stillingsannonsen her.

Produktkataloger

Kontaktpersoner

Arne Gillund
Salgsleder yrkesdyrkere/Fagsjef
arne.gillund@norgro.no Tlf: 952 23 775
Sven Taksdal
Salgsrådgiver (grønnsakfrø)
sven.taksdal@norgro.no Tlf: 975 43 566
Idun Bratberg
Salgsrådgiver (grønnsakfrø)
idun.bratberg@norgro.no Tlf: 482 72 050
Alf Einar Bjørnstad
Salgsrådgiver (settepotet)
alf.einar.bjornstad@norgro.no Tlf: 911 90 276
Ole Morten Nyberg
Salgsrådgiver (settepotet)
Ole.Morten.Nyberg@norgro.no Tlf: 995 46 504
Asbjørn Moen
Salgsrådgiver (settepotet)
asbjorn.moen@norgro.no Tlf: 913 97 495
Rigmor Standal
Salgsrådgiver (grønnsakfrø)
rigmor.standal@norgro.no Tlf: 976 15 063
Britha Skarstad
Salgsrådgiver (krydder og urter)
britha.skarstad@norgro.no Tlf: 911 70 940
Tor Kjetil Kongsrud
Salgsrådgiver (frukt og bær)
tor.kjetil.kongsrud@norgro.no Tlf: 911 70 935
Gabriela Lundberg
Salgsrådgiver
gabriela.lundberg@norgro.no Tlf: 452 59 813
Staffan Bengtsson
Salgsleder Gartnere, Hagesenter, Planteskoler
staffan.bengtsson@norgro.no Tlf: 916 93 103
Kristin Bjørgli Evensen
Salgsrådgiver (blomster)
kristin.bjorgli.evensen@norgro.no Tlf: 952 79 237
Gard Milton
Salgsrådgiver (potter og brett/blomster)
gard.milton@norgro.no Tlf: 922 10 303
Vivian Bratbakken
Kundetjeneste
vivian.mathisen.bratbakken@norgro.no Tlf: 932 85 105
Knut Nyfløt
Salgsrådgiver
knut.nyflot@norgro.no Tlf: 476 51 446
Tore Erlandsen
Salgsrådgiver
tore.erlandsen@norgro.no Tlf: 918 40 544
Jan Cato Lystad
Salgsleder driftsmidler
jan.cato.lystad@norgro.no Tlf: 900 43 850
Kjetil Ask
Salgsrådgiver (emballasje)
kjetil.ask@norgro.no Tlf: 416 46 498
Andreas Eikeland
Salgsrådgiver
andreas.eikeland@norgro.no Tlf: 941 60 745
Henrik Stenberg
Salgsrådgiver
henrik.stenberg@norgro.no Tlf: 404 60 104
Silje Stenstad Nilsen
Salgsrådgiver (nyttedyr)
silje.stenstad.nilsen@norgro.no Tlf: 901 68 703
Gabriela Lundberg
Salgsrådgiver (biomidler)
gabriela.lundberg@norgro.no Tlf: 452 59 813

Generell kontaktinfo

Avdeling Hamar
Postboks 4144
2307 Hamar

Avdeling Lier
Fruktveien 9
3402 Lier
Sentralbord
Tlf: 322 28 550
Frøbestilling
Tlf: 476 62 246 Tlf: 954 66 010
Ordretelefon / Driftsmidler Lier
Tlf: 322 28 565
Degernes Torvstrøfabrikk
Robert Michael Mosen
Produksjonsleder
robert.mosen@norgro.no Tlf: 995 93 223